ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ
ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ
ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ |
III етап Всеукраїнської олімпіади з інфоpматики |
ПРОТОКОЛ |
засідання жуpі І туру III етапу Всеукраїнської олімпіади з інфоpматики по
підсумкам перевірки робот |
відповідно
наказу 826/0/212-15 Головного упpавління освіти і науки від 08.12.15
пpоведено засідання жуpі III етапу |
Всеукраїнської
олімпіади з інфоpматики у складі: |
|
|
|
|
|
|
Хижа О.Л. - доцент каф. МЗ ЕОМ фак.прикладної математики ДНУ, голова
журі |
|
|
|
|
|
|
|
|
Буланий О.П. - доцент
кафедри інф.систем та техн.Академії митної служби України,
канд.фіз.-мат.наук, заступник голови журі |
|
Мірошниченко
А.А. - ст. викл. Дніпропетровського обласного
інституту післядипломної педагогічної освіти, заступник голови журі |
|
|
Філозова Л.В. - учитель інформатики фінансово-економічного ліцею м.
Дніпропетровська, секретар журі |
|
|
|
|
|
|
|
Скуратовська
Л.Г. - вчитель інформатики ЗСШ № 18 м.
Новомосковська |
Івашина Т.Я. - вчитель
інформатики ЗОШ №2 м.Вільногірська |
Бондарєва Р.Г.- Директор ПМЛ м. Павлограда |
|
Ільченко І.Г. - заступник директора ДОЛІФМП |
|
|
Ентін Й.А. - Канд. фіз-мат. наук, викладач ЛІТ при ДНУ |
|
Хацкевич О. Г. - вчитель
інформатики СЗШ № 81 м. Дніпропетровська |
Зирянова І.О.- Зав. лаб. НІТ СШ № 31 м. Дніпропетровська |
Бондар В.А. - вчитель інформатики
ЗСШ №1 Солонянського району |
Чухно К.О. - вчитель інформатики Тернавської гімназії м. Кривого Рогу |
Гладкий В.Ю. - вчитель
інформатики КЗШ №19, м. Кривий Ріг |
Безрукава О.Г.
- вчитель інформатики ДОЛІФМП |
|
Солдатов Д.С. - вчитель
інформатики Кам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району |
Безрукавий
Ю.В. - вчитель інформатики ДОЛІФМП |
|
Безуглова Н.М. -
вчитель інформатики ЗОШ школа І-ІІІ ступенів №1 м. Синельникове |
Косолап А.І. - учитель інформатики комунального закладу освіти
«Спеціалізована
багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови»
Дніпропетровської міської ради |
Пазіна Н.В.-вчитель
інформатики Вербківська ЗШ І-ІІІ ст. Павлоградського району |
Мотурнак Є.В.
- вчитель інформатики ліцею № 100 м.
Дніпропетровська |
Будіна Н.В.-вчитель
інформатики НВК № 13 , м. Дніпродзержинська |
Костюков В.П. - вчитель інформатики
міського ліцею м.Павлограда |
Афанасьєва С.О.-вчитель
інформатики СЗШ № 7 м. Тернівки |
Малоіван І.Є.
- викладач ліцею інформаційних технологій при ДНУ |
Воробєй І.А.-вчитель
інформатики КЗ Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 |
Селіванов А.
А. - студент факультету прикладної математики ДНУ |
Бондар В. А. - учитель
інформатики КЗ «Солонянська сзш № 1 І-ІІІ ступенів» |
Чуб Г.Ю. - учитель інформатики комунального закладу освіти
«Ліцей науково-природничого навчання» Жовтоводської міської ради |
|
|
Михайличенко
Н.В.-методист з інформаційних технологій міського
методичного центру управління освіти
та науки Дніпропетровської міської ради |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Проаналізувавши
результати виконання пратичних турів, журі запрошує до участі у другому турі
31 січня на базі ЛІТ при ДНУ |
|
№ |
ПІБ учасника |
місто, район |
школа |
клас |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
I tur |
1 |
Погуляка Богдан Олександрович |
м.
Дніпропетровськ |
Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних
технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся
Гончара» Дніпропетровської міської ради |
8 |
85 |
40 |
60 |
40 |
|
225 |
2 |
Фурсін Михайло Володимирович |
м.
Дніпропетровськ |
Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних
технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся
Гончара» Дніпропетровської міської ради |
8 |
63 |
70 |
21 |
55 |
5 |
214 |
3 |
Шаталович Ігнатій Олександрович |
МАН |
Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних
технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся
Гончара» Дніпропетровської міської ради |
9 |
100 |
100 |
100 |
20 |
15 |
335 |
4 |
Савельев Владислав Володимирович |
МАН |
Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних
технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся
Гончара» Дніпропетровської міської ради |
9 |
100 |
100 |
100 |
25 |
0 |
325 |
5 |
Жиров Даниїл Денисович |
КЗО ДОЛІФМП |
КЗО «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного
профілю» |
9 |
0 |
100 |
100 |
15 |
|
215 |
6 |
Приставка Владислав Дмитрович |
м. Кривий Ріг |
Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129 |
9 |
12 |
100 |
68 |
0 |
|
180 |
7 |
Корзюков Євгеній Віталійович |
КЗО ДОЛІФМП |
КЗО «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного
профілю» |
9 |
18 |
90 |
30 |
20 |
|
158 |
8 |
Девяткін Олександр Вікторович |
м. Жовті Води |
КЗО середнязагальноосвітня школа №3 з профільнимикласамиім. М.
Островського |
9 |
|
|
100 |
40 |
|
140 |
9 |
Олексенко Михайло Павлович |
м. Павлоград |
Павлоградський міський ліцей |
9 |
100 |
0 |
|
10 |
0 |
110 |
10 |
Поповкін Максим Максимович |
КЗО ДОЛІФМП |
КЗО «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного
профілю» |
9 |
31 |
30 |
30 |
5 |
|
96 |
11 |
Севрюкова Катерина Сергіївна |
м.
Дніпропетровськ |
Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс №100
«загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - ліцей» Дніпропетровської
міської ради |
9 |
|
70 |
6 |
|
|
76 |
12 |
Проволоцький Роман
Віталійович |
м. Кривий Ріг |
Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129 |
9 |
27 |
30 |
3 |
0 |
|
60 |
13 |
Дерець Анна Олександрівна |
м. Дніпродзержинськ |
КЗ "Технічний ліцей" |
9 |
|
50 |
|
|
|
50 |
14 |
Янковський Гліб Павлович |
м. Кривий Ріг |
Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129 |
9 |
|
40 |
0 |
|
|
40 |
15 |
Володін Олексій Сергійович |
м. Павлоград |
Павлоградський міський ліцей |
9 |
|
10 |
30 |
|
|
40 |
16 |
Байнак Дмитро Андрійович |
м.
Дніпропетровськ |
Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних
технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся
Гончара» Дніпропетровської міської ради |
10 |
100 |
100 |
100 |
55 |
100 |
455 |
17 |
Толстіков ВладиславВікторович |
м. Кривий Ріг |
Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129 |
10 |
100 |
100 |
100 |
100 |
0 |
400 |
18 |
Алістратенко Нікіта Юрійович |
м. Кривий Ріг |
Криворізький гуманітарно-технічнийліцей №129 |
10 |
100 |
100 |
100 |
50 |
|
350 |
19 |
Панасенко Єгор Сергійович |
м.
Дніпропетровськ |
Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс №57
«загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія» Дніпропетровської
міської ради |
10 |
100 |
90 |
79 |
55 |
0 |
324 |
20 |
Горбачевський Олексій Дмитрович |
КЗО ДОЛІФМП |
КЗО «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного
профілю» |
10 |
100 |
100 |
60 |
45 |
5 |
310 |
21 |
Бойко Володимир Валерійович |
м.
Дніпропетровськ |
Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних
технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся
Гончара» Дніпропетровської міської ради |
10 |
100 |
50 |
100 |
55 |
|
305 |
22 |
Лисенко Денис Олександрович |
КЗО ДОЛІФМП |
КЗО «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного
профілю» |
10 |
100 |
90 |
60 |
50 |
|
300 |
23 |
Шильков Святослав |
м. Кривий Ріг |
Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129 |
10 |
85 |
30 |
60 |
|
0 |
175 |
24 |
Славінський Всеволод Олександрович |
МАН |
Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних
технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся
Гончара» Дніпропетровської міської ради |
10 |
43 |
90 |
10 |
30 |
|
173 |
25 |
Кухтін Тимур Русланович |
м. Павлоград |
Павлоградський міський ліцей |
10 |
100 |
0 |
27 |
30 |
0 |
157 |
26 |
Кенгерлі Ельмар Фаікович |
м. Дніпродзержинськ |
КЗ "Технічний ліцей" |
10 |
|
90 |
61 |
5 |
|
156 |
27 |
Гаврильченко Данило Олександрович |
м.
Дніпропетровськ |
Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних
технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся
Гончара» Дніпропетровської міської ради |
10 |
10 |
100 |
33 |
|
5 |
148 |
28 |
Опрятний Артур Олександрович |
м. Новомосковськ |
СЗШ № 18 |
10 |
|
100 |
|
30 |
10 |
140 |
29 |
Сороколадов Єгор Олександрович |
м. Новомосковськ |
СЗШ № 18 |
10 |
|
100 |
|
40 |
|
140 |
30 |
Коржук Андрій Володимирович |
м. Нікополь |
Комунальний заклад «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ
ступенів № 5» |
10 |
|
30 |
60 |
0 |
|
90 |
31 |
Ліхошва Ілля Олександрович |
м.
Дніпропетровськ |
Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних
технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся
Гончара» Дніпропетровської міської ради |
11 |
100 |
100 |
100 |
55 |
100 |
455 |
32 |
Воловик Іван Максимович |
МАН |
Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних
технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся
Гончара» Дніпропетровської міської ради |
11 |
100 |
100 |
100 |
20 |
95 |
415 |
33 |
Можвило Влад Анатолійович |
м. Дніпродзержинськ |
КЗ "НВО-ліцей НІТ" |
11 |
100 |
100 |
100 |
100 |
5 |
405 |
34 |
Софійченко Ігор Ігорович |
м.
Дніпропетровськ |
Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних
технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся
Гончара» Дніпропетровської міської ради |
11 |
100 |
100 |
100 |
55 |
25 |
380 |
35 |
Тищенко Даніїл Володимирович |
КЗО ДОЛІФМП |
КЗО «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного
профілю» |
11 |
100 |
100 |
100 |
55 |
15 |
370 |
36 |
Москаленко Андрій Володимирович |
м. Кривий Ріг |
Криворізька гімназія №95 |
11 |
100 |
100 |
100 |
55 |
5 |
360 |
37 |
Бусов Ілля Олександрович |
КЗО ДОЛІФМП |
КЗО «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного
профілю» |
11 |
100 |
100 |
60 |
0 |
45 |
305 |
38 |
Лебедєв Данило Миколайович |
МАН |
Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних
технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся
Гончара» Дніпропетровської міської ради |
11 |
83 |
100 |
60 |
20 |
|
263 |
39 |
Білий Олексій Андрійович |
м. Кривий Ріг |
Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129 |
11 |
100 |
100 |
36 |
10 |
|
246 |
40 |
Манько Юрій Вікторович |
КЗО ДОЛІФМП |
КЗО «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного
профілю» |
11 |
|
90 |
60 |
55 |
0 |
205 |
41 |
Шихов Станіслав Кирилович |
м.
Дніпропетровськ |
Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних
технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся
Гончара» Дніпропетровської міської ради |
11 |
54 |
50 |
43 |
20 |
|
167 |
42 |
Ханін Максим Євгенійович |
м. Павлоград |
Павлоградський міський ліцей |
11 |
|
90 |
64 |
|
|
154 |
43 |
Савелов Євген Едуардович |
м. Жовті Води |
КЗО ліцей природничо-наукового навчання м. Жовтих Вод |
11 |
100 |
50 |
0 |
|
|
150 |
44 |
Савенко Даніїл Максимович |
м. Новомосковськ |
Ліцей «Самара» |
11 |
100 |
|
36 |
0 |
|
136 |
45 |
Бондарь Владислав Олегович |
м. Новомосковськ |
Ліцей «Самара» |
11 |
100 |
0 |
3 |
0 |
|
103 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Хижа О.Л. |
|
Мирошніченко А.А. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Буланий О.П. |
|
Івашина Т.Я. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Філозова Л.В. |
|
Михайличенко Н.В. |
|
|
|
|
|
|
|
Скуратовська Л.Г. |
|
Ільченко І.Г. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Бондарєва Р.Г. |
|
Хацкевич О. Г. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ентін Й.А. |
|
Бондар В.А. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Зирянова І.О. |
|
Гладкий В.Ю. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Чухно К.О. |
|
Солдатов Д.С. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Безрукава О.Г. |
|
Безуглова Н.М. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Безрукавий Ю.В. |
|
Пазіна Н.В. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Косолап А.І. |
|
Будіна Н.В. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Мотурнак Є.В. |
|
Афанасьєва С.О. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Костюков В.П. |
|
Воробєй І.А. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Малоіван І.Є. |
|
Бондар В. А. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Селіванов А. А. |
|
Чуб Г.Ю. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|