ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ |
|
III етап Всеукраїнської олімпіади з інфоpматики |
|
ПРОТОКОЛ |
|
засідання
жуpі І туру III етапу Всеукраїнської
олімпіади з інфоpматики по підсумкам перевірки робот |
|
відповідно наказу №1017/0/212-11 Головного
упpавління освіти і науки від 09.12.11 пpоведено засідання жуpі III
етапу |
Всеукраїнської олімпіади з інфоpматики у складі: |
|
|
|
Хижа О.Л. - доцент каф. комп'ютерних технологій фак.прикладної математики
ДНУ, голова журі |
|
|
|
|
|
|
|
Буланий
О.П. - доцент кафедри інф.систем та техн.Академії
митної служби України, канд.фіз.-мат.наук, заступник голови журі |
|
|
|
|
|
|
Мірошниченко А.А. - ст. викл. Дніпропетровського обласного інституту
післядипломної педагогічної освіти, |
|
|
|
|
|
|
|
Єгорова М.Е. - вчитель інформатики гум.-технічного ліцею м.Кривого Рогу,
секретар журі |
|
|
|
|
|
|
|
|
Бондарєва Р.Г.- Директор ПМЛ м. Павлограда |
|
Осіпчук М.М. - учитель інформатики СЗШ № 15 м.Павлограда |
|
|
|
|
|
Костюков В.П. - вчитель інформатики
міського ліцею м.Павлограда |
|
Шишкін Д.Ю. - співробітник установи "ЦИКЛУМ" |
|
|
|
|
|
Ентін Й.А. - Канд. фіз-мат. наук, викладач ЛІТ при ДНУ |
|
Литвин Є.О. - учитель інформатики ЗСШ № 141 м. Дніпропетровська |
|
|
Зирянова І.О.- Зав. лаб. НІТ СШ № 31 м. Дніпропетровська |
|
Купрій Л.П. - учитель інформатики гімназії №3 мДніпропетровська |
|
|
Безрукава О.Г. - вчитель інформатики ДОЛІФМП |
|
Самусевич І.О. - учитель інформатики тех. ліцею м. Дніпропродзержинська |
|
|
Чухно К.О. - учитель інформатики Тернавської гімназії м. Кривого Рогу |
Бовкун О.С. - аспірант факультету прикладної математики ДНУ |
|
|
|
Безрукава Ю.В. - вчитель інформатики ДОЛІФМП |
|
Івашина Т.Я. - вчитель інформатики ЗОШ №2 м.Вільногірська |
|
|
|
Скуратовська Л.Г. - вчитель інформатики СЗШ № 18 м.Новомосковська |
Зензерова Н.Ю. - вчитель інформатики Верховцівської СЗШ №1 |
|
|
|
Малоіван І.Є. - викладач ліцею інформаційних технологій при ДНУ |
|
Хижа А.О. - студент факультету прикладної математики ДНУ |
|
|
|
Мотурнак Є.В. - учитель інформатики ліцею № 100 м. Дніпропетровськ |
Двоєнішніков М.В. - студент факультету прикладної математики ДНУ |
|
|
Іщенко В.О. -
співробітник Регіонального дістанційного центру учнівських та студентських
олімпіад при ДНУ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Проаналізувавши
результати учнів 11 класів виконання практичних турів, журі оцінило роботи
учнів наступною кількістю балів: |
|
|
|
№ |
ПІБ учасника |
місто, район |
школа |
ПІБ вчителя |
І тур |
Кількість
балів за задачі |
ІІ тур |
Загальна сума |
Місце |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
ТП |
|
|
1 |
Будіченко Владислав Олегович |
м.Дніпропетровськ |
ЛІТ |
Олександр Павлович Буланий |
382 |
100 |
100 |
40 |
100 |
62 |
25 |
427 |
809 |
І |
|
2 |
Бабкін Владислав Володимирович |
м.Дніпропетровськ |
ЛІТ |
Олександр Павлович Буланий |
362 |
100 |
100 |
44 |
100 |
72 |
25 |
441 |
803 |
І |
|
3 |
Слободян Сергій Олександрович |
м.Дніпропетровськ |
ЛІТ |
Олександр Павлович Буланий |
327 |
100 |
100 |
40 |
100 |
100 |
25 |
465 |
792 |
І |
|
4 |
Степанов Денис Сергійович |
м.Дніпропетровськ |
ЛІТ |
Йосиф Абрамович Ентін |
337 |
100 |
100 |
100 |
100 |
18 |
25 |
443 |
780 |
І |
|
5 |
Радченко Євген В’ячеславович |
м.Дніпропетровськ |
ЛІТ |
Йосиф Абрамович Ентін |
342 |
100 |
100 |
100 |
30 |
72 |
25 |
427 |
769 |
І |
|
6 |
Шаравара Віктор Володимирович |
м.Дніпропетровськ |
ЛІТ |
Олександр Павлович Буланий |
366 |
100 |
100 |
40 |
30 |
72 |
25 |
367 |
733 |
ІІ |
|
7 |
Шмалько Олексій Олександрович |
м.Кривий Ріг |
КНВК №35 |
Золоткова Ольга Миколаївна |
366 |
97 |
100 |
40 |
30 |
64 |
25 |
356 |
722 |
ІІ |
|
8 |
Грек Павло Михайлович |
м.Жовті Води |
Ліцей |
Федорова Тамара Григорівна |
277 |
100 |
10 |
4 |
100 |
54 |
25 |
293 |
570 |
ІІ |
|
9 |
Гулько Сергій Володимирович |
м.Кривий Ріг |
КГТЛ №129 |
Єгорова Марина Едуардівна |
200 |
100 |
100 |
8 |
40 |
63 |
25 |
336 |
536 |
ІІ |
|
10 |
Сорока Антон Олександрович |
м.Дніпропетровськ |
ЛІТ |
Людмила Ванівна Боровик |
282 |
100 |
40 |
0 |
30 |
54 |
25 |
249 |
531 |
ІІ |
|
11 |
Агаєв Ігор Анатолійович |
Криворізький |
Новопільська СЗШ |
Халік В.А. |
243 |
100 |
30 |
0 |
100 |
0 |
25 |
255 |
498 |
ІІ |
|
12 |
Булавка Олексій Сергійович |
ДОЛІФМП |
ДОЛІФМП |
Безрукавий Ю. В.,Безрукава О.Г. |
235 |
100 |
0 |
0 |
30 |
61 |
25 |
216 |
451 |
ІІІ |
|
13 |
Корольов Олександр Максимович |
м.Дніпропетровськ |
ЛІТ |
Олександр Павлович Буланий |
337 |
58 |
0 |
0 |
20 |
0 |
25 |
103 |
440 |
ІІІ |
|
16 |
Суріков Євгеній Володимирович |
ДОЛІФМП |
ДОЛІФМП |
Безрукавий Ю. В.,Безрукава О.Г. |
186 |
100 |
30 |
0 |
36 |
46 |
25 |
237 |
423 |
ІІІ |
|
14 |
Місюра Владислав Олександрович |
м.Нікополь |
СПМШ |
Рябошапка Володимир О. |
221 |
85 |
40 |
0 |
30 |
0 |
25 |
180 |
401 |
ІІІ |
|
15 |
Ланський Роман Романович |
ДОЛІФМП |
ДОЛІФМП |
Безрукавий Ю. В.,Безрукава О.Г. |
225 |
64 |
0 |
3 |
80 |
1 |
25 |
173 |
398 |
ІІІ |
|
17 |
Курбацький Роман Ярославович |
м.Тернівка |
СЗШ № 4 |
Старкова Вікторія Вікторівна |
240 |
91 |
0 |
0 |
10 |
8 |
25 |
134 |
374 |
ІІІ |
|
18 |
Ріжняк Богдан Валерійович |
м.Вільногірськ |
ЗОШ №4 |
Івашина Тетяна Ярославівна |
203 |
100 |
0 |
0 |
30 |
0 |
25 |
155 |
358 |
ІІІ |
|
19 |
Смородський Владислав Андрійович |
м.Дніпродзержинськ |
Ліцей НІТ №2 |
Бондаренко Олена Олександрівна |
219 |
52 |
0 |
0 |
10 |
50 |
25 |
137 |
356 |
ІІІ |
|
20 |
Кушка Артур Андрійович |
м.Кривий Ріг |
Саксаганский ліцей |
Труханенко Ганна Михайлівна |
225 |
70 |
0 |
0 |
0 |
0 |
25 |
95 |
320 |
ІІІ |
|
21 |
Кузічев Станіслав Миколайович |
м.Дніпропетровськ |
ЛІТ |
Володимир Павлович Костюков |
218 |
55 |
0 |
0 |
0 |
5 |
25 |
85 |
303 |
ІІІ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Хижа О.Л. |
|
Буланий О.П. |
|
Мирошніченко А.А. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Єгорова М.Е. |
|
Костюков В.П. |
|
Безрукавий Ю.В. |
|
|
|
|
Бондарєва Р.Г. |
|
Бондаренко О.О. |
|
Безрукава О.Г. |
|
|
|
|
Ентін Й.А |
|
Іщенко В.О |
|
Двоєнішніков М.В. |
|
|
|
|
Зирянова І.О. |
|
Мотурнак Є.В. |
|
Івашина Т.Я. |
|
|
|
|
Малоіван І.Є. |
|
Самусевич І.О. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|