ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ
ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ
ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ |
|
III етап Всеукраїнської олімпіади з інфоpматики |
|
ПРОТОКОЛ |
|
засідання жуpі І туру III етапу Всеукраїнської олімпіади з інфоpматики по
підсумкам перевірки робот |
|
відповідно наказу
№1030 Головного упpавління освіти і науки від 09.12.10 05.02.2011 пpоведено засідання жуpі III
етапу |
|
Всеукраїнської
олімпіади з інфоpматики у складі: |
|
|
Хижа О.Л. - зав. каф. комп'ютерних технологій, факультет прикладної математики ДНУ, голова журі |
|
|
|
|
Мірошниченко А.А. - ст. викл. Дніпропетровського обласного інституту
післядипломної педагогічної освіти, заступник голови журі |
|
|
|
|
|
|
|
|
Бондарєва Р.Г.- Директор ПМЛ м. Павлограда |
|
Осіпчук М.М. - учитель інформатики СЗШ № 15 м.Павлограда |
|
|
Костюков В.П. - вчитель інформатики
міського ліцею м.Павлограда |
|
Шишкін Д.Ю. - співробітник установи "ЦИКЛУМ" |
|
|
|
Ентін Й.А. - Канд. фіз-мат. наук, викладач ЛІТ при ДНУ |
|
Литвин Є.О. - учитель інформатики ЗСШ № 141 м. Дніпропетровська |
|
|
Єгорова М.Е. - вчитель інформатики гум.-технічного ліцею м.Кривого Рогу,
секретар журі |
Купрій Л.П. - учитель інформатики гімназії №3 мДніпропетровська |
|
|
Зирянова І.О.- Зав. лаб. НІТ СШ № 31 м. Дніпропетровська |
|
Мотурнак Є.В. - учитель інформатики ліцею № 100 м. Дніпропетровськ |
|
|
Безрукава О.Г. - вчитель інформатики ДОЛІФМП |
|
Самусевич І.О. - учитель інформатики тех. ліцею м. Дніпропродзержинська |
|
|
Чухно К.О. - учитель інформатики Тернавської гімназії м. Кривого Рогу |
Бовкун О.С. - аспірант факультету прикладної математики ДНУ |
|
|
Безрукава Ю.В. - вчитель інформатики ДОЛІФМП |
|
Івашина Т.Я. - вчитель інформатики ЗОШ №2 м.Вільногірська |
|
|
Скуратовська Л.Г. - вчитель інформатики СЗШ № 18 м.Новомосковська |
Зензерова Н.Ю. - вчитель інформатики Верховцівської СЗШ №1 |
|
|
Лизуненко О.М. - вчитель інформатики КЗО КОЛІ |
|
Хижа А.О. - студент факультету прикладної математики ДНУ |
|
|
Іщенко В.О. -
співробітник Регіонального дістанційного центру учнівських та студентських
олімпіад при ДНУ |
|
|
|
Двоєнішніков М.В. - студент факультету прикладної математики ДНУ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Проаналізувавши
результати виконання практичних турів, журі оцінило роботи учнів наступною
кількістю балів: |
|
№ |
ПІБ учасника |
місто, район |
школа |
ПІБ вчителя |
Кількість
балів за задачі |
Загальний результат |
ІІ тур |
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
|
|
1 |
Дзюба Влад
Володимирович |
м.Дніпропетровськ |
ліцей №100 |
Ніколаєв Тарас Геннадійович |
60 |
80 |
50 |
0 |
190 |
* |
2 |
Ужва Дмитро Геннадійович |
м.Жовті
Води |
Ліцей |
Федорова Тамара Григорівна |
70 |
50 |
0 |
60 |
180 |
* |
3 |
Селіванов
Андрій Андрійович |
м.Дніпропетровськ |
ДОЛІФМП |
Ільченко Ірина
Григоріївна, Безрукава Оксана Григоріївна |
20 |
100 |
30 |
20 |
170 |
* |
4 |
Фоменко
Володимир Андрійович |
м.Дніпропетровськ |
ЛІТ |
Буланий
Олександр Павлович |
10 |
30 |
40 |
0 |
80 |
* |
5 |
Колесников
Владислав Володимирович |
м.Дніпропетровськ |
ліцей
№100 |
Мотурнак Євген
Володимирович |
50 |
0 |
10 |
0 |
60 |
* |
6 |
Блюс
Дмитро Юрійович |
м.Нікополь |
КЗ
№ 5 |
|
0 |
0 |
30 |
0 |
30 |
* |
7 |
Арсеменко Михайло
Анатолійович |
м.Жовті
Води |
Ліцей |
Федорова Тамара Григорівна |
0 |
0 |
20 |
0 |
20 |
* |
8 |
Вибодовський
Михайло Владиславович |
м.Дніпропетровськ |
ЛІТ |
Буланий
Олександр Павлович |
20 |
0 |
0 |
0 |
20 |
* |
9 |
Сокур Марія
Михайлівна |
Криворізький |
Новопільська
ЗШ |
Халік Володимир
Арсентійович |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
10 |
Слугін
Михайло Дмитрович |
м.Дніпропетровськ |
ЛІТ |
Буланий
Олександр Павлович, Боровик Людмила Іванівна |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
11 |
Романенко
Ярослав Сергійович |
м.
Кривий Ріг |
КЖЛ |
Пєтухова Світлана Іванівна |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
* - учасник допускається
до ІІ туру олімпіади |
|
|
Хижа О.Л. |
|
|
|
Мирошниченко А.А. |
|
|
|
|
|
Єгорова М.Е. |
|
Костюков В.П. |
|
Безрукавий Ю.В. |
|
|
Бондарєва Р.Г. |
|
Бондаренко О.О. |
|
Безрукава О.Г. |
|
|
Ентін Й.А |
|
Іщенко В.О |
|
Купрій Л.П. |
|
|
Зирянова І.О. |
|
Мотурнак Є.В. |
|
Шишкін Д.Ю. |
|
|
Литвин Є.О. |
|
Малоіван І.Є. |
|
Бовкун О.С. |
|
|
Скуратовська Л.Г. |
|
Осіпчук М.М. |
|
Лизуненко О.М. |
|
|
Чухно К.О. |
|
Хижа А.О. |
|
Зензерова Н.Ю. |
|
|
Самусевич І.О. |
|
Івашина Т.Я. |
|
Двоєнішніков М.В. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|